Dash Shinobi

Gra forumowa dla wielkich fanów Naruto. (lub mniejszych)


  • Index
  •  » Gra
  •  » Walki, Misje i ogółem wszystko

#1 2008-04-05 11:14:30

Hiashi

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-04
Posty: 26
Punktów :   

Walki, Misje i ogółem wszystko

Jednym z wielu zajęć na tym i wielu forach, są: Walki oraz Misje.
Żeby przystąpić do jakiej kolwiek misji lub walki należy przystąpić do egzaminu na Genina, i następnie zdać go pomyślnie.
Oczywiście wyjątkiem są misje rangi E, które możemy wykonywać będąc w Akademii.
Obowiązkowa jest drużyna, chyba że nigdy nie chcemy zostać Geninem, to spx.


A wracając do tematu misji i walk, będą one wyglądały tak:

Misje:

Więc zacznijmy od tego.

Koleś który robi wątek (od rangi Jounin można prowadzić misje), wymyśla dla nas misje.
Np. wygląda ona tak:

- Sędzia: Więc twoim zadaniem jest zabicie 6 wilków grasujących na terenach Konohy.
               Kolejność: zalezy ile osó wykonuje misje, jak 2 to tak jak w temacie piszemy po kolei nasze posty, np. Jiraiya, Lee... (przykład).
- Jiraiya: Więc wyciagam katane (możemy wykonując misje, za naszą nagrode po pomyślnie     wykonanej misji, kupić coś w kategorii, "Sklepy", to zalezy ile mamy pieniędzy), i ide śladami wilków.
- Lee: Ide za Jiraiy'ą czuwając z moim nowym psem.
Sędzia: Widzicie wilki, jeden patrzy za siebie, warczy. Reszta wilków biega dookoła was.
- Jiraiya: ...
........................................................................................................ ( i tak dalej ciągnie się misja)
Sędzia: Więc udało wam się wykonać misje, dopiszcie sobie (w tym momencie sędzia patrzy w "Misje Co i Jak", patrząc jaką nagrode ma wyznaczyć uczestniką misji) np. 200 Ryo.


Oczywiście misja nie zawsze się udaje, w tym przypadku nic nie dostajemy lądując w szpitalu na wyznaczony czas.

Offline

 
  • Index
  •  » Gra
  •  » Walki, Misje i ogółem wszystko

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.politologia-ur.pun.pl www.clansot.pun.pl www.klasa2011.pun.pl www.kmboss18.pun.pl www.pokemonfunn.pun.pl